PIERWSZA ZBIÓRKA MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ

  • dodano 29 kwietnia, 2019

Kilka dni temu, przedstawiliśmy Państwu wpis, z informacją o naborze do MDP. Teraz chcemy się pochwalić tym, jak przebiegło nasze pierwsze spotkanie z młodzieżą.

Na sobotnią zbiórkę stawiło się kilka nowych osób, oraz członkowie aktualnej MDP. Nowym członkom przedstawiliśmy plan na ich rozwój w naszej strażnicy, jak i pokazaliśmy posiadany przez nas sprzęt, z którego korzystamy na co dzień. Wszyscy obecni wykazali duże zainteresowanie, a ich entuzjazm był na tyle duży, że nie możemy doczekać się kolejnego spotkania, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. 🙂

Jeśli z jakichś przyczyn nie dali Państwo rady dołączyć do nas podczas sobotniej zbiórki, to nic straconego. Następna odbędzie się już 11 maja o godzinie 16 w OSP Złotokłos.


Twoja pasja czeka, zrób pierwszy krok!

Kategorie: Aktualności z OSP